MODEL HOBBY MAGAZÍN » List of exhibitors

Plans of halls and fairground in PDF

  

List of exhibitors

Model Hobby
Print In 3D

MODEL HOBBY MAGAZÍN

Work Praha 10 Česko Website: www.modelmagazin.cz

Biographical Info

MODEL HOBBY MAGAZÍN se zaměřuje primárně na přilákání nových zájemců o volnočasový koníček, zvaný modelářství. Tomu je přizpůsoben obsah časopisu, který obsahuje více segmentů bez specifické specializace na jeden. Magazín informuje každý měsíc své čtenáře o modelech letadel a vrtulníků, aut, lodí, nebo sběratelských modelech, kitech, či modelové železnici. I v roce 2018 se bude magazín věnovat 3D tiskovým technologiím a jejich využití v hobby. Kromě cílení na nové zájemce o modelářství propaguje magazín také české modelářské firmy a ve spolupráci se Svazem modelářů ČR prezentuje modelářství jako sportovní aktivitu.

DRŽÍME KROK S DOBOU
MODEL HOBBY MAGAZÍN jako první modelářský časopis v ČR již v roce 2013 spustil svou digitální online verzi. Ta vyniká zvláště interaktivním přístupem k čtenáři. Samozřejmostí jsou aktivní linky na stránky klientů (inzerentů), možnost stahování obsahu v PDF k archivaci, nebo podpora přímého tisku obsahu.
MODEL HOBBY MAGAZÍN investoval do tvorby vlastního systému online verze magazínu a není tak závislý na pronajímání publikačních serverů. Digitální verze je plně responsivní (přizpůsobitelná) a sama přizpůsobí obsah čtenářem používanému operačnímu systému a prohlížeči. To oslovuje zvláště mladší čtenáře z řad uživatelů smartphonů a tabletů. Díky zmíněnému vlastnímu zázemí digitální verze MODEL HOBBY MAGAZÍNU byly nastaveny lákavé ceny, která je u jednoho čísla v digitální formě stanovena na 24,90 Kč, respektive 99 eurocentů. Sami se můžete podívat na obsah, či strukturu časopisu: prohlédnout.

Notes

Číslo expozice: 3H434
Umístění v hale