4ISP » List of exhibitors

Plans of halls and fairground in PDF

  

List of exhibitors

Model Hobby
Print In 3D

4ISP

Work Modletice Česko Website: www.eurazio.eu

Biographical Info

Na stánku 4ISP pro vás letos máme super bombu – vaše úžasné modely zvládneme označit na jedno kliknutí! Už je nám jedno, jaké speciální tvary jste si zvolili. Nevěříte? Potvrzení naleznete v tomto článku 3D scan – revoluce v 3D značení!
Vzali jsme si plastový odlitek, pěkně nerovný, asi tak jako karosérie dětského autíčka, vytvořili nápis a vložili pod náš nový stroj za účelem zátěžové zkoušky – hodně nerovný povrch, hodně dlouhý popis. Mačkáme tlačítko scan/print – o dvě sekundy později je na modelu jasný ostrý nápis na všech plochách. Zkoušíme původní tlačítko print – nápis je za stejně dlouhou dobu jen na ideálně rovné ploše. Otáčíme model, zkoušíme opačné úhly, mačkáme scan/print. Dokonalý nápis je opět všude. Test dopadl na výbornou.
Od prvního říjnového týdne roku 2018 již nepotřebujete pro 3D značení žádný 3D model. Nepotřebujete data z formy, stačí vám předmět, který chcete značit a tlačítko scan/print.
Tak co, přijdete si to vyzkoušet? Najdete nás na stánku 3H119 v hale 3. Očekáváme vás na Model hobby! Vezměte si s sebou vaše nové skořepiny, odlitky a všechny další materiály a vyzkoušejte si to u nás na stánku 4ISP sami. A pokud veletrh nestíháte, domluvte si návštěvu přímo v našem showroomu Eurazio, kde vám zkušení odborníci s úpravou vašeho materiálu poradí.

Notes

Číslo expozice: 3H119
Umístění v hale