PLASTIC PLANET » Seznam vystavovatelů

Plány hal a areálu v PDF

  

Seznam vystavovatelů

Model Hobby
Print In 3D

PLASTIC PLANET

Work Praha 5 Česko Website: www.plasticplanet.cz

Biographical Info

PlasticPlanet s.r.o. je česká společnost. Zaměřujeme se na veškerý sortiment, který modelář pro své hobby potřebuje. Zkušenosti s výrobou plastikových modelů v rámci sesterské firmy Attack hobby kits sbíráme od roku 1992, v roce 2010 jsme naši činnost rozšířili o populárně-naučný časopis Plastic Planet. V časopise se věnujeme historii spojené s novinkami ze světa plastikového modelářství a dějinám vojenství.

Nová řada „Bojovali za nás“
Attack Hobby Kits uvádí na trh novou řadu modelů bojové techniky a obtisků na ně spojených s československou vojenskou minulostí. Do prodeje je nyní uváděna první stavebnice legendárního „jeepu“ z výzbroje 1. obrněné brigády ze západní fronty v měřítku 1/72. Kvalitní výlisky S-modelu jsou doplněny originálními kovovými leptanými díly, vylepšeny novou resinovou čelní maskou a sklopeným sklem.

Přiložena je také osádka vozu v typických britských „battledressech“ – řidič, spolujezdec a velitel stojící vedle vozu či na kapotě s dalekohledem. To vše je doplněno obtisky a kamuflážemi vozů z výzbroje čs. „západních“ jednotek. Obdobnou stavebnici s vozy z období bojů o Duklu je možné již nyní předobjednat. Mezi novinkami jsou i dvě nové obtiskové řady s mnoha dalšími kamuflážemi čs. jednotek z obou front druhé světové války.

Notes

Číslo expozice: 3H113
Umístění v hale