MILITARY MODELS » Seznam vystavovatelů

Plány hal a areálu v PDF

  

Seznam vystavovatelů

Model Hobby
Print In 3D

MILITARY MODELS

Work Praha 9 Česko Website: www.militarymodels.cz

Biographical Info

Military Models & Toys – v letošním roce slavíme 10 let od založení naší firmy. Vedle původního eshopu http://www.militarymodels.cz již několik let jezdíme na vojenské a letecké akce s naším prodejním stánkem, který dokážeme přizpůsobit od stánku 6 x 3 m (18 m²) až do rozměru 12 x 6 m (72 m²). Na letošním veletrhu Model Hobby se Vám budeme prezentovat na ploše 3 x 7 m (21 m²). Více informací najdete na Facebooku Militarymodels.cz.
Máme hotové kovové modely z řady bojových vozidel od firmy Amercom S. A. v měřítku 1:72, od této firmy máme také hotové kovové modely letadel v měřítku 1:72, 1:100, 1:144 a 1:200 (jedná se bohužel již o doprodej modelů), dále jsou to hotové kovové modely helikoptér v měřítku 1:72.
Hotové kovové modely tanků a bojové techniky v měřítku 1:72 od firmy De Agostiny/Altaya v plastových krabičkách, popřípadě i modely pouze zabalené v blistru. Některé modely jsou k dispozici i v měřítku 1:43.
Nabízíme celkem širokou škálu hotových modelů letadel od firmy Oxford, Atlas-Oxford v modelovém měřítku 1:72, baleno jak v krabičkách, tak v blistru jednotlivě i ve dvojicích. Dále máme vojenská bojová letadla od firmy Altaya v měřítku 1:72 a 1:144 a hotové modely helikoptér v měřítku 1:72 od firmy De Agostini.
Od firmy Amercom S.A. máme hasičská vozidla různá měřítka, hasičské a policejní automobily od firmy De Agostini, Altaya a Bburago.
Plastové modely, které běžně odebíráme od firmy Kovozávody Prostějov a AZ Model, v.d. Směr Praha, budou prodávány na stáncích výrobců. My si dovolíme nabídnou plastové stavebnice od polského výrobce Master Craft a RS Model, kteří na veletrhu nemají své stánky.
Po dlouhé době nabídneme i hotové plastové modely autíček ve velikosti H0 (1:87) k modelové železnici od původní české firmy Igra Toys, Minitanks a modely Modell Berlin.
Pro menší děti jsou připravena hotová autíčka Welly, hračky bojové techniky a figurky vojáků. Pro děvčata máme několik druhů panenek. Dále je v naší nabídce část plastových stavebnic od polského výrobce Dromeder.
Máme slíbené další zboží, ale to je zatím tak trochu tajemství. Snad se nám to podaří na naši plochu nainstalovat a nabídnout návštěvníkům veletrhu.

Notes

Číslo expozice: 3H207
Umístění v hale